Tag: emigrantë të paligjshëm

Browse our exclusive articles!

Tragjedi në Greqi, 7 viktima dhe 8 të plagosur pas përmbysjes së automjetit

Një aksident tragjik automobilistik  me shtatë të vdekur ka ndodhur në orët e para të së premtes në Egnatia Odos. Shtatë persona kanë humbur...

Arrestohet 48 vjeçari në “Shën Vasil”, i dehur transportonte emigrantë

Në zbatim të planit të masave për të parandaluar dhe goditur aktivitetin e paligjshëm të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...