Tag: Egnatia Odos

Browse our exclusive articles!

Tragjedi në Greqi, 7 viktima dhe 8 të plagosur pas përmbysjes së automjetit

Një aksident tragjik automobilistik  me shtatë të vdekur ka ndodhur në orët e para të së premtes në Egnatia Odos. Shtatë persona kanë humbur...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...