Tag: Dimitris Kiusis

Browse our exclusive articles!

Atentat 50-vjeçarit shqiptar në Greqi

Ngjarja në Koropi, sot në mëngjes. Nga një makinë ngjyrë argjendi  është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një shqiptari 50-vjeç i cili...

Popular

Delvina me dy monumente kulturore të kategorisë së parë

Sot do t'ju flasim për dy monumente kulturore të...

Zbardhet ngjarja, dogji makinën në Delvinë, arrestohet autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Delvinë,...

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...