Tag: BE

Browse our exclusive articles!

Brukseli merr vendimin për shqiptarët që udhëtojnë drejt BE-së: Testi dhe certifikata

Komisioni Europian ka propozuar përditësimin e rekomandimit  për udhëtimet jo thelbësore drejt Bashkimit Europian në adresë të Këshillit të ministrave të Bashkimit Europian. Sipas...

Bashkia Sarandë pjesë e ReLoad2 për rininë e shoqërinë civile

U zhvillua në Kavajë takimi,në kuadër të ReLOaD2, Programi Rajonal për Demokracinë Vendore në Ballkan, me pjesëmarrje të përfaqësuesve të European Union in Albania,...

Popular

Aksion i IKMT në Ksamil, prishjet në vijën bregdetare

IKMT ka nisur sot një aksion për prishjen e...

Ndahet nga jeta Sami Peçi

Sot pas një sëmundje të rëndë u nda para...

Në ditën ndërkombëtare të edukimit: libri miku më i mirë (Video)

Në Ditën Ndërkombëtare të Edukimit paraditen e së martës...