Tag: Artan Lame

Browse our exclusive articles!

Artan Lame për drejtorët e Kadastrës Vlorë: “Ata ikin sepse mbajnë presionin e 30 viteve”

Kadastra e Vlorës është shndërruar në një institucion në të cilin drejtorët e saj nuk qëndrojnë dot për shumë kohë në detyrë. Mbi 10 drejtorë...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...