Tag: Amabasada Amerikane

Browse our exclusive articles!

Çfarë do të ndodhë me marrëdhëniet SHBA-PD nëse Sali Berisha bëhet serish kryetar? Yuri Kim i jep fund dyshimeve: As kafe nuk do të...

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim deklaroi për gazetaren Anila Hoxha se shpallja “non grata” ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjarët e tij nga SHBA-të...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...