Tag: 50 viktima

Browse our exclusive articles!

Tragjedi në Bullgari/ Merr flakë autobusi me targa të Maqedonisë Veriore, 46 viktima midis tyre 12 fëmijë

Një tragjedi ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në kryeqytetin bullgar Sofje. Të paktën 45 persona kanë humbur jetën si pasojë e një...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...