Tag: 29 nëntor

Browse our exclusive articles!

Adrian Gurma:”Gëzuar Ditën e Çlirimit”, homazhe në Varrezat e Dëshmorëve

Në ditën simbol të Lirisë, këtë 29 nëntor, homazhet dhe nderimi për të rënët, u krye pranë Lapidarit në Varrezat e Dëshmorëve në Sarandë. U...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...