Shtyhet votimi në Delvinë, 500 demokratë votojnë në Sarandë

- Advertisement -

Deri në orën 16:45 në Sarandë kanë votuar 500 nga 855 persona, ndërkohë që procesi i votimit vijon normalisht. Ndërsa në Delvinë kanë votuar 140 nga 455 persona. Edhe në Delvinë pas nxjerrjes në mjediset e jashtme të kinoteatrit nga policia bashkiake, procesi vijon normalisht.

Shtyhet votimi në Delvinë pasi ka ende anetare që kanë qenë në punë. Shtyrja deri në orën 18:00.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...