“Shqiponjat” e Vlorës zbarkojnë në Sarandë

- Advertisement -

Ngjarjet e fundit kriminale në qytetin tonë kanë bërë që Policia të intensifikojë kontrollet për evidentimin e elementëve apo personave të rrezikshëm.

Forcat “Shqiponja” nga Vlora kanë ushtruar paraditen e sotme kontrolle në rrugët hyrëse dhe dalëse të Sarandës duke kaluar në sitë çdo mjet apo person të dyshimtë.

Kontrollet vijnë pas ngjarjeve të ditëve të fundit ku ka pasur grabitje dhe tentativë grabitje.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...