Saranda e Ksamili destinacione turistike edhe në dimër

- Advertisement -

-Sot, ishim në Nj.A. Ksamil, ku diskutuam lidhur me përgatitjet për sezonin e ri turistik, rritjen e cilësisë së shërbimeve publike, me fokus pastrimin e territorit.
Inspektuam më pas disa nga stacionet e plazhi dhe takuam përfaqësues të biznesit, me të cilët ndamë opinione e sugjerime për mbarëvajtjen e sezonit.Kënaqësi të veçantë na dha takimi,me familjen Chudzik nga Polonia dhe familjen Ha me origjinë nga Vietnami, por me banim në Zvicër e me të tjerë, të cilët kishin zgjedhur të vizitojnë Sarandën e Ksamilin, si destinacione turistike edhe në dimër”, bëhet publike në faqen e bashkisë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...