Policia në ndjekje të një mjeti luksoz…

- Advertisement -

Një automjet luksoz nuk i bindet policisë së Sarandës dhe nuk i ndalon postbllokut. Automjeti tip Audi A8L me targë AB444AS, me drejtues një shtetas të dyshuar nga Tepelena, i është larguar kontrollit në lagjen nr.1. Forca të shumta policie janë vënë në ndjekje të tij duke kryer kontrolle në të gjitha rrugicat apo rrugët e qytetit, por paraprakisht mendohet se i dyshuari ka arritur të largohet jashtë Sarande dhe për këtë janë njoftuar Komisariatet e tjera.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...