Rrëzohet aksidentalisht në pusin e shtëpisë, ndërron jetë i moshuari

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Nartë të Vlorës.

Policia njofton se një i moshuar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në mënyrë aksidentale në pusin e shtëpisë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për 80-vjeçarin me iniciale K.K, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Njoftimi i plotë:

“Sot, rreth orës 17:00, në fshatin Nartë, Vlorë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në një pus, në oborrin e banesës së tij, shtetasi K. K., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.”

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...