Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke.
Ngjarja ka ndodhur mbreme ne darke ne fshatin Tzumerka. Policia ka tentuar te ndaloje nje automjet te dyshimte qe levizte pa targa ne zone.
Nga mjeti ku ndodheshin 3 persona eshte hapur zjarr me Kallashnikov disa here. Nuk ka te lënduar.
Policia e Janines dhe Artes prej mbremjes se djeshme ne operacion per kapjen e autorev

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

NGA THOMA NIKA : PROKOPI I DIJSHËM, PO AQ SA I GUXIMSHËM (VIDEO 2011)

Sot inxhinjeri pasionant i pyjeve dhe ekologu Prokop Qirjaqi...

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...

Lamtumirë, mësuese, Tatjana. U prehsh në paqe! (Video)

Mes e lotëve e dhimbjes u përcoll mesditën e...

Elena shqiptarja më e zgjuar në planet.

Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre...