“Pesë plumba dhe…”, me maskë në fytyrë dhe gjakftohtë, dalin pamjet e momentit kur ekzekutohet shqiptari në Athinë

Një shqiptar është vrarë mbrëmjen e sotme në një lokal në Athinë, ndërkohë që konfirmohet se shtetësi shqiptare ka edhe një nga dy të plagosurit.
Mediat greke raportojnë se autori, i cili ishte i pajisur me një maskë me qëllim fshehjen e identitetit, ka shkuar drejt tavolinës ku viktima dhe miku i tij, të dy shtetas shqiptarë, dhe ka qëlluar të paktën 5 herë drejt tyre. Si pasojë e ngjarjes ka mbetur e plagosur edhe një grua e cila ishte në një tjetër tavolinë.
Mediat greke raportojnë se dyshimet e para janë ato të larjes së hesapeve, ndërkohë që në vendngjarje janë sekuestruar 3 gëzhoja 9 mm.
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...