Pengoi ekzekutimin e vendimeve të Gjykatës procedohet penalisht borshjoti

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin Policisë Himarë proceduan penalisht për veprat penale “Kanosja”, “Pengime për ekzekutimin e vendimeve të gjykatës”, shtetasin E. M., 42 vjeç, banues në fshatin Borsh, Himarë, sepse ka kanosur dhe ka shkelur “Urdhrin e mbrojtjes” ndaj shtetases A. M. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...