Penalizohet borshjoti, hodhi inerte

- Advertisement -

Nga specialistë të Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Himarë u procedua penalisht për veprën penale ” Shpërdorimi tokës” shtetasi me inicialet D. Gj., 31 vjeç, banues në fshatin Borsh, bashkia Himarë, pasi është konstatuar se ka hedhur inerte në një mjedis të pautorizuar nga Bashkia. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...