Njoftim!

- Advertisement -

Të nderuar ndjekës të portalit sarandalife.al.

Ju njoftojme se duke filluar nga sot e në vazhdim, PORTALI ynë do të ketë një RUBRIKË të RE me titull: ” ZËRI JUAJ NË PORTALIN TONË”.

Nëpërmjet kësaj rubrike, ju do të keni mundësi (në qoftë se do dëshironi), të shprehni mendimet tuaja, sugjerime, kritika, shqetësime, vërejtje, lavdërime, kënaqësinë që ndjeni për arritje të ndryshme, personale, familjare, komunitare etj.

Këto ju mund ti paraqesni në portalin tonë me postime, video, mesazhe, audio duke i nisur në WhatsApp në numrin e telefonit që gjëndet në faqen tonë.

Ju vëmë në dijeni se kundrejt ligjeve të shtetit shqiptar dhe dëshirës tuaj ne do të ruajmë anonimatin.

Ju faleminderit.
#sarandalifeal #sarandahotels #sarandaalbania #qytetar #shqetesime # arritje #mendime #kritika #sugjerime #falenderim

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...