Njoftim

- Advertisement -

Një fëmijë, rreth 3 vjec, e seksit djalë, i vetmuar. është gjetur nga sherbimet policore në rrugën “ Mit’hat Hoxha” në afërsi të disco “Afrika”. Fëmija ka veshur një bluzë gri dhe një palë tuta ngjyrë blu. Të interesuarit e gjejnë fëmijën në Komisariatin e Policisë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...