Nesër vendoset për dozën e tretë anti-Covid dhe vaksinimin e fëmijëve

- Advertisement -

Komiteti Teknik i Ekspertëve për menaxhimin e pandemisë do të mblidhet nesër për të shqyrtuar propozimet e Komitetit Teknik të Vaksinimit, përfshirë dozën e tretë të vaksinës anti-Covid për moshat +60 vjeç.
Lajmin e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një komunikimi me mediat në Shkodër në kuadër të fushatës kundër kancerit të gjirit.
/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...