Në Asamblenë e PS në Delvinë: “Do të përmirësojmë infrastrukturën”

- Advertisement -

Java e kaluar ishte java ku u zhvilluan në të katër bashkitë e jugut, Sarandë, Konispol, Finiq dhe Delvinë u zhvilluan mbledhjet e asambleve të PS.

“Në Asamblenë e Partisë Socialiste në Delvinë:

Analiza zgjedhore dhe riorganizimi i strukturave të partisë, si një domosdoshmëri, për të arritur objektivat tona dhe rritur efikasitetin.

Vëmendje e shtuar edhe për nevojat e komunitetit, për përshpejtimin e procesit të legalizimeve, azhurnimin e hartës së tokës, si dhe përmirësimin e infrastrukturës së zonës.

#SkaKohëPërPushim ”, shkruan në faqen e saj deputetja e PS, Anila Denaj.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...