NDRYSHIMI I MENJËHERSHËM I KUSHTEVE TË MOTIT…. BASHKIA REAGON PER PASTRIMIN E KANALIZIMEVE

- Advertisement -

 

Nisja e shirave dhe përkeqësimi i motit të këtij tetori kanë qenë reaguese për strukturat përkatëse të Bashkisë Sarandë. Vecanërisht kujdes është treguar këto ditë duke ndërhyrë për pastrimin e kanalizimeve të ujërave të bardha në rrugë me qëllim parandalimin bllokimin e tyre.Kjo masë ka qenë e domosdoshme për të mos lejuar dhe parandaluar çdo situatë emergjente që mund të krijohet në rrugët e qytetit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...