Ndërron jetë në spitalin e Sarandës 33 vjeçari italian.

- Advertisement -

Një shtetas italian 33 vjeç ka shkuar në urgjencën e Sarandës n gjendje kritike. Edhe pse i është dhënë e menjëhershme ndihma e parë nuk ka mundur dot të mbijetojë.

Njoftimi i policisë

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 16:30, në spitalin e Sarandës, ka mbërritur për ndihmë mjekësore shtetasi italian D. N., 33 vjeç, i cili më pas ka ndërruar jetë në spital, dyshohet si pasojë e një arresti kardiak.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
[18:40, 17/08/2022] Shpresa KLAB: Ndërroi jetë në spitalin e Sarandës, zbulohen detaje të reja nga vdekja e 33 vjeçarit italian: U fut në det pasi kish konsumuar shumë alkool dhe…

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me vdekjen e turistit italian në Sarandë, i cili ndërroi jetë pak momente pasi shkoi në spital. 33 vjeçari Domeniko Niccoli ishte për pushime me familjen në Sarandë.

Në spital ai ka shkuar direkt nga plazhi pas shfaqjes së problemeve me zemrën. Sipas burimeve 33 vjeçari kishte konsumuar shumë alkool dhe kur është futur në det nuk është ndjerë mirë.
Ai u transportua me urgjencë në spitalin e e Sarandës ku atje edhe pse i është dhënë ndihma mjekësore nuk ka mundur dot të mbijetojë. Sipas bluzave të bardha tē Sarandës shkak ka qenë arresti kardiak që ka bërë italiani 33 vjeçar. Trupi i tij do te transportohet drejt Tiranës në mjekësinë ligjore për ekspertizë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...