Ndahet nga jeta Musa Sheme, Qendra Polivalente shpreh ngushëllimet

- Advertisement -

Qendra Ditore Polivalente në Sarandë bën me dije se Musa Sheme, pjesëtar i kësaj qendre prej 5 vitesh ndërroi jetë sot pasi vuante nga një sëmundje kronike.

“Sot u nda nga jeta Musa Sheme, pjesëtar i Qendrës Ditore Polivalente Sarandë qe prej vitit 2016.
Lindur më 22.01.1940, baba i katër fëmijëve, ndërroi jetë sot pas një sëmundjeje kronike që e preku muajt e fundit.
Përcjellim ngushëllime të sinqerta familjarëve e të afërmve te tij.” shprehet Qendra Ditore Polivalente e Sarandës.

Stafi i Sarandalife shpreh ngushëllimet familjarëve e të afërmve të tij!

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...