Mister/ Gjendet i vdekur 39 vjeçari në Borsh

- Advertisement -

Paraditen e sotme, në Borsh, Himarë, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi R. N., 39 vjeç, i cili jetonte vetëm.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...