MESAZH URIMI NGA KRYETARI I BASHKISË FINIQ PËR VITIN E RI 2022

- Advertisement -

Të nderuara bashkëqytetare , të dashur bashkëqytetarë,
Ju uroj nga zemra Gëzuar Vitin e Ri 2022, Për shumë vjet Gëzuar , me shëndet, krijimtari, përparim dhe begati. Viti 2021 po largohet dhe shpresoj të marrë me vete të gjitha momentet e vështira që kaloi njerëzimi. Viti i ri të jetë aleat i zhvillimit për Bashkinë tonë, kryesisht për një jetë sa më funksionale dhe njerëzore për të gjithë.
Gëzuar Vitin e Ri! Kristo Kiço
Kryetar i Bashkisë FINIQ

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...