Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

- Advertisement -

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale industriale në fshatin Metoq, Sarandë.
Në vendngjarje kanë shkuar 5 zjarrfikëse nga Saranda, Delvina, Finiqi.Zjarri rrezikoi të përhapet në katet e sipërme, të cilat janë apartamente banimi. Ndërhyrja në kohë shmangu rrezikun. Zjarri drejt shuarjes. Po punohet për të përcaktuar shkakun e zjarrit, ndërsa dëmet janë të konsiderueshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...