Lakonia/Shqiptari vret gruan me duart e veta

- Advertisement -

Një vrasje e një gruaje nga bashkëshorti i saj, ka ndodhur në Lakoni. Sipas ERT1, një 40-vjeçar ka mbytur me duart e tij bashkëshorten në Vlachiotis të Lakonisë. Sipas raportit, një shtetas shqiptar 40-vjeçar ka mbytur me duart e tij bashkëshorten e tij 36-vjeçare. Ai dyshohet se ka njoftuar autoritetet se e ka mbytur gruan e tij pas një debati të fortë. Policia ka mbërritur në shtëpi dhe ka konstatuar se gruaja ishte pa ndjenja. 36-vjeçarja u transportua me autoambulancë në spitalin e zonës ku edhe u konstatua vdekja.

Çifti ka dy fëmijë të mitur dhe janë punëtorë në bujqësi.

/sarandalife.al/

 

 

 

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...