Kundërshtojnë punonjësin e policisë penalizohen….

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë u proceduan penalisht për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit që kryen një detyrë shtetërore ose një shërbim publik”, shtetasit L. D., 31 vjeç dhe E. D., 35 vjeç, banues në Sarandë, pasi kanë kundërshtuar punonjësit e Policisë, gjatë kryerjes së detyrës, dhe nuk kanë pranuar të tregojnë dokumentet e identifikimit. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...