Kryebashkiaku i Finiqit Kristo Kico nga kisha e Shën Athanasios uron …

Mëngjesin e sotëm kryebashkiaku i Finiqit, Kristo Kico mbërriti në Kishën e Shën Athanasios në Finiq, ku mori pjesë në Liturgjinë Hyjnore Festive në nderim të Shenjtorit. Pas përfundimit të kongregacionit, kryebashkiaku Kitsos u uroi festuesve ditën e emrit dhe me këtë rast pati kënaqësinë të bashkëbisedojë me të pranishmit dhe të dëgjojë mendimet e tyre.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Nuk iu bind urdhërit të policisë kufitare proçedohet 61 vjeçari

Kundërshtoi kontrollin e dokumentacionit të skafit nga policia kufitare...

Dhunoi të dashurën, arrestohet 33-vjeçari në Sarandë

Një 33-vjeçar me iniciale E.K, ka rënë në prangat...

I rrëmbehet kthetrave të vdekjes 4 – vjeçari

Mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 20.30 një ngjarje e...