Kryebashkiaku Adrian Gurma: Nis puna për bashkëpunimin dhe koordinimit për turizmin e integruar me bashkinë Finiq

- Advertisement -

Kryetari i bashkisë Adrian Gurma, ka bërë publike në faqen e bashkisë se: “Skuadra e përbashkët e bashkive Finiq e Sarandë, me përfaqësues edhe të institucioneve të linjës e të shoqërisë civile, ka filluar punën, në kuadër të bashkëpunimit dhe koordinimit për turizmin e integruar.
Ecim”, shprehet kryebashkiaku Adrian Gurma.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...