Kroçera “Athena” vizitë në Sarandë

- Advertisement -

Mesa duket nga vizitat e fundit të bëra në Portin e Sarandës, qyteti vazhdon të jetë i vizitueshëm edhe pse jemi në fund të vjeshtës.

“Kroçera Athena rikthehet për pushim në Sarandë. Ka mbërritur në orët e pasdites në Portin e Sarandës kroçera Athena e cila do të kalojë 24 orë në qytetin bregdetar të Sarandës ku rreth 30 pushuesit e saj do të vizitojnë resurset turistike të qytetit.”, informon Porti i Sarandës. 

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...