Komplikacione me shëndetin, gruaja shtatzënë transportohet me helikopter në urgjencë në QSUT në Tiranë

- Advertisement -

Një grua shtatzëne është transportuar paraditen e sotme me urgjencë me helikopter në QSUT nē Tiranë. Mësohet se gruaja ka pasur probleme me shëndetin dhe si e tillë për mjekim më të specializuar duhej të dërgojej drejt Tiranës. Mësohet se shëndeti i gruas shtatzënë është jashtë rrezikut për jetën.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...