Gjashtë vjet pa mësues Apostol Nikën(Dokumentar)

- Advertisement -

Si sot katër vite më parë, humbi jetën në një aksident tragjik një nga ikonat e arsimit në Sarandë, ish mësuesi i fizikës dhe drejtuesi i gjimnazit “Hasan Tahsini” Apostol Nika. Në këtë ditë atë e kujtojnë familja, të afërmit, ish nxënësit, kolegët, shokët dhe miqt e tij. sarandalife.al i shpreh familjes ngushëllime të sinqerta dhe për nder të tij po transmenton një dokumentar kushtuar mësues Apostolit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...