Ishte shpallur në kërkim për trafik droge, kapet në kufi 42-vjeçari shqiptar

Kapet një shqiptar i shumëkërkuar pranë kufirit greko-shqiptar. Operacioni për arrestimin e 42-vjeçarit u zhvillua nga policia greke në Follorinë.
Mësohet se ndaj tij u lëshua urdhër-arresti i Prokurorisë së Athinës për trafik droge.
Ndërkohë, shqiptari është i dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata e Athinës për plagosje të thjeshtë në bashkëpunim.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...