I shpallur në kërkim kapet pas 3 muajsh delvinjoti

- Advertisement -

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Delvinë u bë ndalimi i shtetasit të shpallur në kërkim Nasim Muzhai, 43 vjeç, banues në Delvinë, të cilin Gjykata e Shkallës së Parë Sarandë, me vendimin e datës 05.04.2022, e ka dënuar me 8 muaj burgim, për veprën penale “Dhuna në familje”.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...