I akuzuar për prostitucion, arrestohet në pikën kufitare të Janinës shqiptari i shumëkërkuar

- Advertisement -

Është kapur një shqiptar i shumëkërkuar në kufirin greko-shqiptar.

43-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, po tentonte të hynte për në Greqi, përmes pikës së kalimit kufitar të Merxanit në Janinë.

Gjatë kontrollit të dokumentacionit, rezultoi se shqiptari kërkohej nga Interpol Franca, për trafik qeniesh njerëzore, prostitucion e pastrim parash.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...