Homazh për mësuesit Skënder Muho, Teli Mëhilli & Luan Ahmeti (Video)

- Advertisement -

Te nderuar ndjekës të portalit tonë, ju njoftojmë se në kuadër të festës së mësuesit, këto ditë do të postojmë montazhe të mësuesve, që kohët e fundit janë ndarë nga jeta, si homazh për punën dhe jetën e tyre. Sot do të postojmë një material kushtuar mësuesve, Skender Muho, Teli Mëhilli dhe Luan Ahmeti.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...