Homazh për mësuesit: Aleko Trëndafili dhe Dhimitër Jani ( Video)

- Advertisement -

Të nderuar ndjekës të portalit tonë, në kuadër të 7 marsit festës së mësuesit, do të postojmë montazhe kushtuar mësuesve që janë larguar nga jeta kohët e fundit. Sot do të postojmë montazhin kushtuar mësuesve, Aleko Trëndafili dhe Dhimitër Jani.

 

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

29 shtatori, Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore. Fotoekspozitë(Video)

29 shtatori është Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore, e...

KURIOZITETE .

Fustan Gjarpri. Është i bërë me gjethe palme. E mrekullueshme!!!