Homazh për mësuesit: Zano Çakalli, Shkëlqim Lala, Skënder Bani, Serjan Balili, Jani Marku ( Video)

- Advertisement -

Të nderuar ndjekës të portalit tonë, në kuadër të 7 marsit festës së mësuesit, do të postojmë montazhe kushtuar mësuesve që janë larguar nga jeta kohët e fundit. Sot do të postojmë montazhin kushtuar mësuesve, Zano Çakalli, Shkëlqim Lala, Skënder Bani, Serjan Balili dhe Jani Marku.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...