Greqi/ U kap me mbi 1 kg kokainë, në pranga 38-vjeçari shqiptar në ishullin grek

- Advertisement -

Një shtetas shqiptar ka rënë në pranga në Greqi. Sipas policisë ai është kapur me 1 kg 150 gram kokaine.
Operacioni ne stacionin e autobuzeve ne Zakynthos.
Policia kishte informacion per nje pako me droge qe do te mberrinte me autobus ne ishull. Eshte arrestuar pritesi, shqiptar 38-vjec. Ne muajt e veres ai punonte ne lokale nate te ishullit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...