Glyka Nera – Zbulimi “bombë” nga një mik i Babis: “Ka pasur marrëdhënie paralele me një grua tjetër”

- Advertisement -

Një mik i pilotit thyen heshtjen dhe zbulon në “Dritë në tunel” të  Angeliki Nikolouli në mbrëmjen e së premtes në MEGA, fakte të panjohura deri më tani për rastin e shumëpërfolur të Glyka Nera. “Ne e dimë se ai kishte një lidhje me një grua tjetër. Kisha parë disa gjëra të Babisit që nuk më pëlqenin, si kjo me të dashurën e tij. Kjo do të thotë, një burrë 30-vjeçar tani po dilte për të reklamuar se “shiko, unë po shkoj me atë që është e martuar dhe jam i dashuruar”. Me Caroline dhe tjetrën duhet të ketë pasur një lidhje paralele para martesës”, tha shprehimisht  dëshmitari. Më pas ai foli për martesën e mikut të tij me Karolinën , por edhe për fundin tragjik të saj.  “Gjithçka me Carolinën ndodhi krejt papritur, ndoshta  me nxitim. Në befasi  na kapi të gjithëve. Ai u martua me të në Portugali. Askush nuk dinte asgjë. Pyes veten nëse ai nuk donte të linte shumë hapësirë për shkak të gruas tjetër dhe bënte gjithçka fshehurazi , për të mos e provokuar atë. Tjetra u befasua sepse e mësoi atë nga të mediat sociale,” shtoi ai.

“Babisi është një fëmijë i papjekur, joserioz, kaq. Ai ka psikologjinë e tij, por… ok, të arrish në një krim të tillë dhe ta drejtosh në këtë mënyrë? Të përdorë fëmijën e vet, të vrasë qenin, ta varë dhe të tallet me nënën e fëmijës së vet?”, tha ai. Kur u pyet nga një gazetar nëse Babis kishte kaluar teste psikometrike, shoku i pilotit u përgjigj: “Po bëjnë një test me psikiatri G.N.A. në Qendrën e Mjekësisë së Aviacionit. Por kjo nuk thotë asgjë. “Pas pesë vjetësh, ai mund të jetë çmendur”.

/protothema.gr/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...