Gjashtë/ 77 Vjeçari gjendet i pajetë, detaje (emri)

- Advertisement -

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në fshatin Gjashtë. Nga hetimet e para identifikohet se personi është Spiro Denjeli, 77 vjeç, me origjinë nga Fushëkruja por që jetonte i vetëm në fshatin Gjashtë. 77 Vjeçari është gjetur nga një lagjar i tij. Dyshohet vdekja të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm. Sipas të dhënave të para nuk kishte shenja dhune në trup. Trupi i tij është transportuar në morgun e spitalit për t’ju nënshtruar ekspertizës për të përcaktuar shkakun e vdekjes. 77 Vjeçari prej dy vitesh jetonte i vetëm pas divorcit me gruan e vet, ku kjo e fundit jeton së bashku me fëmijët në Greqi. /sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...