Futbollisti ynë, Ervin Brahimi feston sot ditëlindjen e 19-të.

Sulmuesi shtatlartë është aktivizuar njëkohësisht me moshat duke dhënë një kontribut të artë në superligën shqiptare të U19 dhe prej vitit të rikthimit në kategorinë e parë është pjesë e ekipit të parë. Stafi ynë, futbolldashësit sarandiotë dhe klubi i futbollit Butrinti e urojnë Vinin të bëhet edhe 100, sa më shumë gola e lartë e më lartë   ”, uron Ks Butrinti Sarandë sportistin Ervin Brahimi për ditëlindjen e tij të 19-të. Edhe stafi i Sarandalife uron djaloshin guximtar në futboll: “Sot është ditëlindja juaj dhe për djemtë, ju jeni një hero. Shënoni sa më shumë gola. Mos e humbisni topin. Vraponi nëpër fushë si era. Dhe jini më të lumtur se kushdo tjetër në botë!

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...