Finiq: Përvec sistemimit të rrugëve në brendësi të fshatrave, vijon edhe mbjellja e pemēve

- Advertisement -

-Mbjellja e pemëve ka vazhduar nga shërbimi kompetent i Mjedisit dhe Gjelbërimit të bashkisë Finiq, përgjatë rrjeteve rrugore, me synim përmirësimin mjedisor dhe ndërgjegjësimin ekologjik”, bëhet publike nga faqja e bashkisë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...