Emrat/ Gjendja shëndetësore e dy të aksidentuarve me motorr në Xarrë

- Advertisement -

 

Rreth orës 07:45, në fshatin Xarë, Bashkia Konispol, janë përfshirë në një aksident rrugor dy motomjete që drejtoheshin nga shtetasi Aurel Brami,27 vjeç dhe nga një i mitur 12 vjeçar me iniciale Aristidh Buzaj.
Si pasojë e përplasjes të dy janë plagosur dhe kanë fraktura në trup dhe për një ndërhyrje më të specializuar mjekësore do të nisen drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes së ndodhur në qendër të Xarrës.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...