Edi Rama publikon fotot nga Tuneli i Skërficës: Hapet shumë shpejt, do ta afrojë ndjeshëm Sarandën këtë verë

- Advertisement -

 

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga Tuneli i Skërficës përgjatë rrugës së re Kardhiq-Delvinë.

Kreu i qeverisë thekson se ky projekt do ta afrojë ndjeshëm Sarandën këtë verë duke iu vënë në shërbim Shqipërisë turistike.

POSTIMI

MIRËMËNGJES

dhe me një tjetër vepër të bukur që së shpejti do t’i vihet në shërbim Shqipërisë turistike, siç është Tuneli i Skërficës, përgjatë rrugës së re Kardhiq-Delvinë që do ta afrojë ndjeshëm Sarandën këtë verë, ju uroj një ditë të mbarë.

 

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Delvina me dy monumente kulturore të kategorisë së parë

Sot do t'ju flasim për dy monumente kulturore të...

Zbardhet ngjarja, dogji makinën në Delvinë, arrestohet autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Delvinë,...

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...