Edhe në Mesopotam….

- Advertisement -

-Ditët e fundit ,me burimet nga vet buxheti i bashkisë Finiq, Shërbimi Teknik dhe i Infrastrukturës kryen punimet për hedhjen e 40 metër kub beton në rrjetin rrugor të komunitetit të Mesopotamit.

Duhet theksuar se ndërhyrjet teknike realizohen në kuadrin e strategjisë së bashkisë “I japim jetë vendit ku banojmë ”, përpjekje që realizohen me projekte, plan dhe vizion të ri, për përmirësimin e plotë të kushteve të jetesës në zonën tonë. Puna vazhdon…”, bëhet publike në faqen e bashkisë Finiq.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...