Dhunohen të moshuarit në qendër të Sarandës

- Advertisement -

Një grup adoleshentësh sulmojnë pensionistët në lulishten kryesore në qendër te qytetit të Sarandës.

Të moshuarit thonë se ndihen të rrezikuar, ndërkohë që janë duke pushuar në mjediset shplodhëse pranë shatërvanit.

Ata apelojnë për ndihmë nga Policia, pasi janë goditur me shishe, shkopinj dhe sende të tjera.

Mungesa e ndriçimit e bën të vështirë identifikimin e adoleshentëve, por kjo situatë i ka vënë nën kërcënim pensionistët.

/sarandalife.al/

https://youtu.be/Y_oylvQ7YKU

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...