Detaje të reja për ciftin e bashkëshortëve nga Konispoli të arrestuar nga policia.

- Advertisement -

Zbardhen detaje të reja nga çifti i bashkëshortëve të arrestuar sot nga Policia e Sarandës, pasi u kapën me një sasi lënde narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit Lutfi dhe Shano Faslliu, 38 dhe 31 vjeç, banues në Konispol. 38 vjecari figuron 38-me dy mbiemra Lutfi Faslliu&Lutfi Demce, ndërsa sipas burimeve konfidenciale ai kontrollonte trafikun e drogës në këtë zonë. Cifti Faslliu kishin 1 muaj e gjysmë që survejoheshin nga policia e Sarandës. Ata futeshin ne tokën greke ilegisht dhe merrnin emigrantet. Për një emigrant ats merrnin 300 euro.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...