Detaje të reja për ciftin e bashkëshortëve nga Konispoli të arrestuar nga policia.

- Advertisement -

Zbardhen detaje të reja nga çifti i bashkëshortëve të arrestuar sot nga Policia e Sarandës, pasi u kapën me një sasi lënde narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit Lutfi dhe Shano Faslliu, 38 dhe 31 vjeç, banues në Konispol. 38 vjecari figuron 38-me dy mbiemra Lutfi Faslliu&Lutfi Demce, ndërsa sipas burimeve konfidenciale ai kontrollonte trafikun e drogës në këtë zonë. Cifti Faslliu kishin 1 muaj e gjysmë që survejoheshin nga policia e Sarandës. Ata futeshin ne tokën greke ilegisht dhe merrnin emigrantet. Për një emigrant ats merrnin 300 euro.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...